לשכת המסחר ישראל-גיאורגיה

שגרירות ישראל גאה להכריז על השקתה הצפויה בקרוב של לשכת המסחר ישראל-גאורגיה (Israel-Georgia Chamber of Commerce) בתל אביב ובטביליסי. הלשכה זכתה בתחילת השבוע באישור הנדרש ממשרדי הממשלה בארץ (מש' החוץ ומש' הכלכלה) והשלימה בהצלחה את תהליך האקרדיטציה מול איגוד לשכות המסחר הישראלי. כמו כן, הלשכה קיבלה את ברכת הדרך של משרד החוץ של גאורגיה. 

חבר הדירקטוריון של הלשכה - מונה 20 איש - מבכירי חוגי העסקים, ההשקעות, הבנקאות והפוליטיקה בישראל. כנשיא הלשכה יכהן מר' מני בניש.

לשכת המסחר ישראל-גאורגיה תציע לחברות, משקיעים ויזמים בשתי המדינות, את כל השירותים והייעוץ הנדרשים על מנת לקדם את עסקיהם בהצלחה ובאפקטיביות. 

שגרירות ישראל בטביליסי מברכת על הקמתה של לשכת המסחר ישראל-גאורגיה וגאה לשתף עמה פעולה בקידום היחסים הבילטרליים המצויינים בין שתי המדינות.

מקור: שגרירות ישראל בגאורגיה (עמוד בפייסבוק)

מני בניש הינו ממייסדי  ARCHI GROUP וקונסול כבוד של גאורגיה בישראל.

בנוסף לחברת Archi שהינה חברת יזמות הנדלן הגדולה בגאורגיה, מני בניש שותף למגוון מיזמים בגאורגיה. 

בתחום התעשיה, הינו ממיסדי מפעל הבלוקים של YTONG שיפתח בחודשים הקרובים לאחר השקעה של כמעט 20 מיליון דולר, ויעסיק מעל 150 עובדים בטביליסי. 

הוא ייסד את מכללת Techub ומרכז פיתוח התוכנה webiz.com שמכשירות  צעירים גאורגים, במקצועות הי טק, ולאחר ההכשרה מעסיקות אותם בפיתוח תוכנה, בקרת איכות ועיצוב עבור חברות סטרטאפ ישראליות. החברה מעסיקה כבר כ 100 עובדים ומתפתחת במהירות.

מני בניש נמנה עם נשיאות עמותת יד לילד המיוחד, המקדמת ומסייעת לילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים, לשילוב מקסימלי בחברה ולהתנדבות ושירות בצה"ל.

צוות האתר מאחל למר' מני בניש המון הצלחה בהמשך הדרך.
 

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...