לא לעזוב את גאורגיה ללא ארוחה במסעדת היין של בדגוני

 חברת ניהול חדשה "בדגוני הום" (Badagoni Home - Hotel Management Company) חתמה על הסכם ניהול עם חברה ישראלית מבעלי "רוסתוולי בוטיק הוטל", בכיכר המרכזית של תביליסי. 

לישראלים קל לזהות את המקום בשל שתי סיבות: הראשונה בגלל שקניון המרכזי גלאריה צמוד לבניין והסיבה השניה, מרבית המבקרים מישראל מצטלמים בנוף הבניין העתיק והאיכותי במדינה שעליו מתנופף דגל ישראל.
בית ישראל, ארגון ההסברה הישראלית ולשכת העסקים ישראל-גאורגיה ממוקמים בבניין בו נמצא המלון ומסעדת ההיין של בדגוני.

מלון הבוטיק עפ"י הפואמה של "עוטה עור הנמר" ושמות החדרים העשויים מחומרי גימור מיוחדים, הינם מהפואמה עצמה. שם של אחד החדרים הוא גפונוב, יהודי שתרגם את הפואמה לשפה העברית.
 
חברת בדגוני, חברה גאורגית-איטלקית המשווקת כ-10 מיליון בקבוקים בשנה, זכתה בהסכם בעקבות תחרות, היא למדה את צרכי השוק והחליטה לשנות את העיצוב של המסעדה לעיצוב אותנטי גאורגי ולייצר אווירה בלתי נשכחת לתיירים.

לאחרונה בדגוני נכנסה להשקעה גדולה ופתחה קוו חדש ליין כשר וקיבלה אישור של OK, כשרות בינ"ל ברמה מאוד גבוהה. בשיחה עם הנהלת בדגוני נמסר שהחל מחודשי הקיץ יהיה ניתן להנות מיין כשר איכותי במסעדה, אפשרות לרכישה ויתר מזאת שניתן לאכול ארוחה כשרה על בסיס יין וגבינות.
 
ועד להופעת היין הכשר ניתן משנה חדשה האזרחית להזמין מקום ולהנות מהמסעדה האיכותי וכן להזמין חדרים לאלה הרוצים פריים לוקשיין צמוד לקניות בתביליסי ובמיוחד לאלה שאוהבים אווירה של מלון בוטיק איכותי עם תוכן ספרותי.

בגלל המיקום, הייחודיות והיוקרה אתם תוכלו לפגוש שחקנים גאורגים ואישי ממשל המגיעים למסעדה. גם הראיון עם שר הכלכלה הוקלט ע"י ערוץ 10 על כוס יין במסעדת בדגוני.
השבוע היינו עדים להפקה בינ"ל שלוותה עם חתימת ההסכם בה השתתפו 80 זמרים ונגנים – תוכלו לראות בלינק מצו"ב.

להזמנות ניתן לפנות לחברת פרש העוסקת גם במסלולי המורשת היהודית:
נינו, 995555126070+
wellness@freshgroup.ge 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...