מנהל חדש למחלקה כירורגית-ד"ר אלי קקיאשוילי
 
מומחה כירורגיה מוביל ברמה הארצית והאירופאית בתחום ניתוחי כבד לבלב ומרה הצטרף למרכז הרפואי לגליל
 
המרכז הרפואי לגליל ממשיך להרחיב את השירות הכירורגי לקהילה. לאחרונה נכנס לתפקידו מנהל חדש למחלקה כירורגית א' - ד"ר אלי קקיאשוילי.
 
ד"ר אלי, הוא מומחה מוביל בישראל ובאירופה בתחום של כירורגיה כללית, כירורגיה אונקולוגית, ניתוחי כבד ודרכי המרה ומבצע ניתוחים בגישה קונבנציונלית (פתוחה) וגישה רובוטית ולפרוסקופיה.
 
ד"ר אלי סיים את לימודי הרפואה בגרוזיה ב-1995 ומאז צבר ניסיון מקצועי רב ביותר בתחום הכירורגי עם דגש על כירורגיה דחופה, ניתוחי כבד, לבלב ודרכי מרה, וכירורגיה אונקולוגית של מערכת העיכול. לאחר סיום ההתמחות בכירורגיה כללית בביה"ח רמב"ם, יצא ד"ר אלי להשתלמות בת שש שנים בקנדה (אוניברסיטת טורונטו ואוניברסיטת מק'גיל). במהלך ההשתלמות לצד עיסוק בכירורגיה אונקולוגית וכירורגיה של הכבד בגישה תת פולשנית, עסק גם בתחום השתלות איברים עם דגש על לבלב וכבד. לאורך השנים האחרונות, לאור ניסיונו הרב הוזמן ד"ר אלי להשתלמויות רבות נוספות, במרכזים רפואיים מובילים בעולם בין השאר בסיאול שבדרום קוריאה ובהונג קונג.
 
במערך הרפואה הכירורגי האירופאי והישראלי, נחשב ד"ר אלי לאחד הראשונים שביצע ניתוחי מערכת העיכול בגישה רובוטית (כבד ודרכי מרה, לבלב, קיבה, מעי גס ומעי דק). מדובר על כריתת גידולים שפירים וממאירים ראשוניים ומשניים של הכבד. בנוסף, מתמחה בביצוע ניתוחי כיס המרה עקב מחלת אבנים, פוליפים ומחלות ממאירות של כיס המרה.
 
ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי: "אני מברך על הצטרפותו של ד"ר אלי לצוות האגף הכירורגי. הוא מביא איתו ניסיון של שני עשורים בביצוע ניתוחים בתחומים כירורגים רבים שבחלקם לא ניתן עד היום מענה לתושבי האזור. השילוב בין המקצועיות שלו לאנושיות תביא איתה רוח חדשה. יש לנו היום מענה ברמה גבוהה של כלל המערך הכירורגי ושילוב בין צוות מיומן שנמצא כאן כבר שנים רבות, לבין צוות חדש שהצטרף, דבר המציב אותנו בקדמת הרפואה ומאפשרת לקהילה שלנו לקבל מענה רפואי מקצועי ואנושי ליד הבית".
 
צילום:רוני אלברט
הוספת תגובה

5 תגובות לכתבה
5. פרטי התקשרות אפשר להשיג דרך בית חולים נהריה אברהם (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/07/22 20:16
4. פרטי התקשרות יעל (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/07/10 10:56
3. פרטי התקשרות לפרופסור חגית ג (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/05/11 19:11
2. לשאלתך אברהם (משתמש/ת אנונימי/ת) 2016/11/01 15:31
1. כתובת ומספר נייד. צילה (משתמש/ת אנונימי/ת) 2016/10/31 16:24

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...