ספר הטיולים הישראלי לגאורגיה
 
"גאורגיה - בנעלי הרים, ג'ינס או עניבה" הוא מהדורה מורחבת של מדריך הטיולים הישראלי הראשון לגאורגיה, "21 ימים בגאורגיה", והמדריך המלא למטייל בגאורגיה.
 
הגידול המהיר בתיירות הישראלית לגאורגיה מחייב הגשת המידע בצורה מפורטת, מרוכזת ומסודרת.
 
מדי שנה עוד ועוד מטיילים מכל הסוגים נכנסים בשעריה של גאורגיה הקסומה, על מנת לטעום מהאותנטיות ומהפסטורליות שבכפרים, בשילוב מאכלים מסורתיים משובחים, תרבות מיוחדת מעוררת הערצה והכנסת אורחים יוצאת דופן. לקינוח, יש גם נופים עוצרי נשימה וחיבור עם הטבע ברמה הכי גבוהה שיש.
 
המדריך המלא למטייל בגאורגיה שם לו למטרה התייחסות לכלל סוגי המטיילים שמגיעים לגאורגיה מדי שנה: מטיילים בטיולי משפחות; טיולי ג'יפים; טיולים מאורגנים; מטיילים עצמאיים ועוד.
בגאורגיה תמיד יש מה לעשות ועל כן המדריך משלב מידע רב על כל אחת מעונות השנה בכל אחד ממחוזותיה של גאורגיה.
 
במדריך ניתן למצוא תמונות מרהיבות ועדכניות, את יומן מסעה הראשון של מחברת הספר וסיפורי דרך למסלולי הטיולים הפופולריים במדינה בשילוב מפות טופוגרפיות. לנוחות המטיילים, בסוף המדריך שיחון עברי- גאורגי, שבוודאי יסייע בהתמודדות עם קשיי השפה.
 
מדריך הטיולים "גאורגיה - בנעלי הרים, ג'ינס או עניבה" הוא מדריך ייחודי, שנכתב ועוצב עם הרבה מחשבה, ואין ספק כי יחשוף את המטיילים למקומות חדשים ומדהימים.
 
מחברת מדריך הטיולים, הגברת קורל קרטנשטיין, צעירה ממרכז הארץ, אשר הגיעה לראשונה בספטמבר 2013, התאהבה במדינה ומאז לא הפסיקה לטייל בה, לכתוב עליה ולשאוף לחיזוק הקשרים וקידום תיירות ישראל בגאורגיה.
 
 
 
במאי 2016 התקיים אירוע ההשקה הראשון של הספר בטביליסי בנוכחות יו"ר לשכת העסקים ישראל-גאורגיה מר איציק משה, יו"ר לשכת התיירות בגאורגיה מר ג'ורג' חוגובזה, וחבר כנסת בישראל מר חיליק בר. אירוע ההשקה סוקר ופורסם בכלל ערוצי התקשורת בגאורגיה, זאת לאור החשיבות הגדולה שיש לקידום תיירות ישראל בגאורגיה.
 
את מדריך הטיולים "גאורגיה - בנעלי הרים, ג'ינס או עניבה" ניתן לרכוש בחנויות הספרים סטימצקי וצומת ספרים, או בחנות הטיולים "למטייל". ניתן לרכוש במחיר מוזל באופן ישיר דרך מחברת הספר בכתובת: www.georgiail.co.il. דרך האתר ניתן להזמין פגישות ייעוץ לתכנון נכון ויעיל של הטיול בגאורגיה.
 
 
 
 
אירוע ההשקת ספר החדש של Coral Kratenstein "גאורגיה - בנעלי הרים, ג'ינס או עניבה" בשגרירות גאורגיה בישראל. הספר הוא מהדורה מורחבת של מדריך הטיולים הישראלי הראשון לגאורגיה. בחודש שעבר הספר הושק בבית ישראל שבגאורגיה בחסות נשיא לישכת העסקים גאורגיה-ישראל ומייסד בית ישראל, מר' איציק משה
 
 
  תמונות מהשקת הספר בתביליסי שבגאורגיה בבית ישראל, בחסות איציק משה, נשיא לשכת העסקים גאורגיה-ישראל ומייסד בית ישראל בגאורגיה
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...