תביליסי לא רק קולינריה ונופים
 
במרחק שעתיים וחצי של טיסה מישראל, הפכה גאורגיה לא רק ליעד תיירותי מתפתח עם נופים מרהיבים ובתי קזינו, אלא גם במקום שנתן להנות מתרבות.
 
במילים אחרות מסתבר שהתרבות בגאורגיה, החובקת עולם ע"י אמנים ושחקנים מהשורה הראשונה, איננה התרבות שאנו מכירים ובעצם הישראלים שיגיעו דרך מלון "רוסתוולי בוטיק הוטל" יגלו ויוכלו לגעת בעסרל התרבותי הקלאסי מהמשובחות והמובילות בעולם.
 
בטביליסי נפתח מלון בוטיק בשם "רוסתוולי בוטיק הוטל" בכיכר המרכזית של העיר. המלון בנוי בהשראה של הפואמה עוטה עור הנמר ונראה כמו בית תרבות או כאחד המוזיאונים בעיר.
 
להבדיל ממשרדי נסיעות אחרים, הנהלת המלון מתכננת להציע לתיירים שוחרי תרבות טיולים בסגנון אחר שיימשכו 5 שעות ויכללו 21 נקודות תרבות והיסטוריה בעיר.
 
המסלול מתחיל מרוסתוולי בוטיק הוטל ונמשך למוזיאון הממלכתי, תאטרון רוסתוולי, אולם אופרה, טביליסי עתיקה, דרך גשר השלום ולערסל ההיסטורי באזור האמבטיות.
 
היה לנו הכבוד להיות בטיול ניסוי הראשון וספגנו 5 שעות של תרבות ועושר היסטורי וכן זכינו לארוחה אותנטית במהלך הטיול ובסוף הסיור קפה הכי טוב במדינה בהכנה אישית של השף האיטלקי שהוזמן לעבודה על ידי בעלי המלון (ד.א. רובם ישראלים) בקפה "פרש" הנמצא ברוסתוולי בוטיק הוטל ויין גאורגי משובח בייצור חברה איטלקית עבור רוסתוולי בוטיק הוטל, כפי שיקבלו כל משתתפי הסיור.
 
הנהלת החברה מתייחסת במקצועיות וברצינות לטיול זה והקבוצה השניה שתנסה את המסלול תהיה משלחת מהכנסת ולאחריה נציגי משרדי הנסיעות ורק בסוף ספטמבר החברה תפתח את המסלול לקהל הרחב.
 
חברת פרש מתכננת טיולי תרבות של 4 ימים שיכלול מופע בלט, אופרה או מופע בינלאומי וכן טיול עסקים להשתלמויות מקצועיות ועסקים ישירים במשך 4 ימים וכן טיולי ספא ייחודיים לאנשי העסקים ולמנהלים המהווה לאוברול חובה פעם בשנה באספקט גופני, רוחני ופסיכולי.
 
לשומרי מסורת שבקרבנו החברה הקימה חברת בת שתספק קייטרינג כשר במהלך הטיול.
 
თბილისში ისრაელური ინვესტიციით ვეფხისტყაოსნის მოტივებზე შექმნილი სასტუმრო "Rustaveli Boutique Hotel" გაიხსნა
 
 
 
 צוות בית המלון
 
 
 
סיור "תרבות" עם צוות המלון 
 
 
 
  
 סרטון - אירוע פתיחת בית מלון
 
 תמונות מהפתיחה של המלון 
  
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...