ראש עיריית קריית ים קיבל את מפתח העיר פוטי
בעקבות הזמנה של עמיתו, הירקלי קקוליה, ראש עיריית פוטי, העיר התאומה של קריית ים בגאורגיה
 
יצא השבוע ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור לביקור עבודה קצר כדי לקדם את הקשרים בין שתי הקהילות.
 
שני ראשי הערים קיימו פגישת עבודה בלשכתו של ראש העיר המארח ואשר בה השתתף גם יו"ר מועצת העיר אלכסנדר טופוריה.
 
ראש העיר המארחת סיפר לאבן צור עד כמה חשוב לו הקשר עם קריית ים לפיתוח התרבות והקשרים הבינלאומיים ואף ערך לו סיור מקיף בעיר.
 
בין השאר ביקר אבן צור בית הכנסת המרכזי בעיר קוטאיסי הסמוכה ואחרי כן השתתף בקונצרט מיוחד שהתקיים לכבודו בהשתתפות להקות ריקודים שונות וזמרים. במהלך הקונצרט העניק לו ראש העיר המארח את מפתחות העיר בטקס מכובד ומרגש ביותר.
 
אבן צור הביע את ביטחונו כי בעקבות הביקור תורחב מערכת היחסים בין שתי הערים ושיתוף הפעולה החינוכי תרבותי יהיה חוד החנית של קשר זה.
 
סיכום מסע (מאת מורדי פיזיצקי) לעיר התאומה פוטי השוכנת לחוף הים השחור. שיאו של מסע זה היה הענקת מפתחות העיר פוטי לראש העיר מר דוד אבן צור, במעמד מרגש בתיאטרון המקומי בנוכחות נכבדי העיר. ראשי הערים הביעו את תקוותם ורצונם לחזק את הברית שנוצרה ולהעמיקה ע"י חילופי משלחות נוער בתחומי התרבות והספורט, וכן לחזק את שיתוף הפעולה הכלכלי חברתי. מר דוד אבן צור הביע את תודתו לראש עיריית פוטי על קבלת הפנים החמה לה זכו הוא וכל חברי המשלחת. אין ספק, כי ביקור גומלין זה בהזמנת ראש העיר פוטי הינו אבן דרך נוספת לשנים שיבואו לחיזוק הקשרים האישיים והבינאישיים בין ראשי 2 הערים.
 
 
מקור הכתבה: אתר עיריית קרית ים
 
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...