לנה צ'צ'שוילי- פרופיל אישי
 
לנה (Lana) צ'צ'שוילי, בת 26, סמנכ"ל ושותפה בחברת "אפסייד פיננסי הראל בע"מ" , נולדה בעיר אוני בגאורגיה להורים אקדמאים (אמא מורה ואבא מהנדס) ועלתה לארץ בגיל 3 יחד עם משפחתה. המשפחה הגיעה לבאר שבע, שם העבירה לנה את ילדותה ונעוריה יחד עם הוריה ואחיה. לנה היא הבכורה, אחיה ראובן בן 24 הוא סטודנט להנדסת תוכנה באוניברסיטת בן גוריון, ואחותה ליאל בת 17 היא תלמידה בתיכון ועומדת בפני גיוס לצה"ל.
 
לאחר שירות לאומי מאתגר ביחידה לטיפול ושיקום נפגעי סמים בעיריית באר שבע, סיימה לנה בהצטיינות תואר של 3 שנים בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון והחליטה להתחיל ולטפח את הקריירה בעיר הגדולה - תל אביב.
 
לנה התקבלה לעבודה בחברה בתחום ניהול סיכונים פיננסיים ומהר מאוד הצליחה לקבל תפקיד בכיר בחברה. היא ליוותה חברות פרטיות וציבוריות מהמובילות בארץ, השתתפה בישיבות הנהלה ודירקטוריון, הייתה שותפה לקבלת החלטות אסטרטגיות, כתבה מאמרים מקצועיים ועשתה עסקאות עבור לקוחותיה בשוק המט"ח בהיקפים גדולים מאוד.
לאחר שנה אינטנסיבית מאוד על קו באר שבע - תל אביב, החליטה לנה לעבור לגור במרכז תל אביב שם היא גרה עד היום.
 
לנה המשיכה ללמוד, להתפתח להתקדם ולהתמקצע- ולאחר 3 שנים יצאה לדרך עצמאית יחד עם שני שותפים, אשר הקימו בתחילת 2013 את חברת "אפסייד פיננסי הראל בע"מ".
היא מציינת: "כשזה העסק שלך- אתה יכול לתת את השירות הטוב ביותר לכל לקוח, זה ה״בייבי״ שלנו! כל לקוח אצלנו הוא במרכז, ואנחנו מחויבים לתת את השירות הטוב ביותר וברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיש!
 
העבודה שלי מעניינת ומרתקת אותי, אני חושבת שזאת זכות גדולה לקום בכל בוקר בכיף לעוד יום של עשייה.
 
אנו נמצאים בלב ליבה של ההתנהלות הפיננסית, בשוק שהוא סוער ודינאמי וכל התפתחות קטנה בשווקים יכולה לשנות לחלוטין את סדר היום המתוכנן.
 
העבודה היא תובענית מאוד ודורשת שילוב של חשיבה אנליטית ומהירה, קבלת החלטות תחת לחץ, שכן אנו סוחרים בהיקפים גדולים והאחריות היא מאוד גדולה. החלק השיווקי של התפקיד נותן לי הזדמנות להכיר אנשים מעניינים, שמובילים את הכלכלה הישראלית, וללמוד כל יום משהו חדש".
 
מאז הקמתה, "אפסייד פיננסי" מסתמנת כהצלחה גדולה וצומחת בקצב גבוה ועקבי כאשר בין לקוחות החברה נמנות חברות ציבוריות, ממשלתיות, וכן חברות מענפי ההייטק, התיירות, התקשרות, החקלאות ועוד. לאחרונה ליוותה "אפסייד פיננסי" חברת סטארט-אפ גדולה להנפקה מוצלחת בלונדון.
 
משפחתה וחבריה של לנה מתארים אותה כאשת קריירה מצליחה, בחורה שאפתנית מאוד, אשר מאז ומתמיד מכוונת הכי גבוה שאפשר, מציבה יעדים בלתי אפשריים רק כדי להעלות את הרף ולא מפחדת מעבודה קשה. אך עם זאת, מאוד חמה ומשפחתית, תמיד תמצא זמן לפגוש את החברים הטובים, לטייל בטבע, לבלות בים וכמובן- לא מוותרת על סופי שבוע עם המשפחה בדרום.
 
רקע על חברת "אפסייד פיננסי"
אפסייד פיננסי היא חברה פרטית אשר שנוסדה מתוך צורך לתת מענה מקצועי ואיכותי בתחום ניהול הסיכונים.
 
החברה הינה חברה צעירה ודינאמית, המתמחה במתן ייעוץ כלכלי-פיננסי וניהול הסיכונים הפיננסיים השונים: חשיפות מט"ח, סחורות, ריביות ואינפלציה.
 
בתחום כל כך דינאמי, בו ההתפתחות היא בלתי פוסקת, ייחודה של אפסייד בא לידי ביטוי בגמישות, ביצירתיות וביכולת להתאים את עצמה לדרישות הלקוח ולהיות קשובה לפרטים הקטנים.
החברה מלווה למעשה חברות מהמובילות בארץ, יבואנים ויצואנים, מבצעת עבורם עסקאות מט"ח ובונה עבורם מדיניות ואסטרטגיות גידור אשר עוזרת להם להגן על עצמם מהשינויים התדירים בשערי החליפין ואי הוודאות הגדולה בשווקים על מנת שמור על שיעור הרווחיות.
 
שילוב הידע האקדמאי עם הניסיון הפרקטי מאפשרים לצוות "אפסייד פיננסי" להציע ללקוח פתרון יצירתי וחכם ויעל ומהיר.
 
אבני היסוד של החברה הן מקצועיות בלתי מתפשרת, שירות איכותי ואישי.
 
כתובת אתר: www.upside-finance.co.il כתובת דוא"ל: lana@upside-finance.co.il 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...