מדליית כסף לנאור ממיסטבלוב

ראשי >בקהילה>מדליית כסף לנאור ממיסטבלוב
מדליית כסף לנאור ממיסטבלוב
נאור ממיסטבלוב טוען שטעויות שיפוט גרמו לו להפסיד את מדליית הזהב באליפות ישראל בג'ודו, אך אביו, רמז, מרוצה ממדליית הכסף שהשיג בנו השאפתן. ספורט משפחתי
 
 
 
נאור ממיסטבלוב (18), בנו של מאמן הג'ודו רמז ממיסטבלוב, זכה לפני כשבועיים במדליית כסף באליפות ישראל בג'ודו עד גיל 21. זו הפעם השנייה ברציפות בה משתתף נאור בתחרות, כאשר בשנה שעברה זכה במדליית הארד. השנה, לעומת זאת, הייתה גם מדליית הזהב בהישג ידו, אלא שלדבריו, טעויות שיפוט מנעו ממנו את הזכייה במדליה הנחשקת. אך עדיין, מדליית הכסף מכבדת דיה.
 
האליפות התקיימה למגוון גילאים ומשקלים, ונאור התחרה על מדליית הזהב עד משקל 80 ק"ג מול עידן ורדי. הקרב התחיל טוב, אלא שאז קיבל ממיסטבלוב ניקוד עונש ולדעתו זה היה מיותר. "העונש היה קצת מוגזם בעיקר כי אחר כך הגיע לעידן ניקוד עונש והוא לא קיבל אותו".
 
נאור היה מאוכזב מעט מהתוצאה, למרות שהשיג מדליית כסף, ואמר: "אם השופטים היו מחליטים נכון הייתי מנצח. התאכזבתי כי הניצחון הזה יכול היה להיות שלי, אבל אין מה לעשות. נלמד מזה, נתאמן חזק ונשתפר לקראת התחרות הבאה".
 
אביו של נאור, רמז, מאמן הג'ודו הבכיר, היה קצת פחות מאוכזב וברך את בנו על הניצחון. רק לפני שלושה שבועות חזר נאור יחד עם מתאמנים נוספים אותם מאמן אביו ממחנה אימונים בגאורגיה. "המחנה היה מאוד פיזי וטוב. התאמנתי מול אלופי עולם ואירופה. היה לי קשה אבל הראיתי להם שגם הישראלים לא פראיירים", הוא אומר בגאווה.
 
נאור כבר סימן את מטרתו הבאה: מדליה נוספת בתחרות שתתקיים בחודש מאי הקרוב בספרד.
 
מקור הכתבה: אתר אחלה  
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...