לאחר 1.8 מיליון שנים מגאורגיה לצפון ישראל
 
לפני כשבוע (21-1-2015), התקיים אירוע ייסוד אגודת ידידים למוזיאון האדם הקדמון במעין ברוך, בראשות אגודת הידידים מר איציק משה, נשיא לשכת העסקים ישראל-גאורגיה.
 
עם האירוע נפתח מוזיאון האדם הקדמון מחדש למבקרים ומציג תערוכה חדשה באדיבות מוזיאון הלאומי גאורגיה, שתרם העתקים של "הומו גיאורגיקוס"- האדם הקדום ביותר שנמצא מחוץ לאפריקה.
 
באירוע השתתפו אורחים מכובדים רבים, שהגיעו לתמוך במוזיאון. פרופ' דוד לורתקיפנידזה-מנהל המוזיאון הלאומי בגאורגיה הגיע במיוחד להרצות על "הומו גיאורגיקוס", והגיעו לברך מר פאטה קלנדזה-שגריר גאורגיה בישראל, ח"כ חיליק בר- יו"ר שדולת הפריפריה, פרופ' יונה חן-נשיא מכללת תל חי.
 
מוזיאון האדם הקדמון במעין ברוך מהווה מוזיאון ייחודי לפרהיסטוריה והתפתחות המין האנושי. אוסף המוזיאון מציג מגוון רחב של ממצאים פרהיסטוריים מלפני 780,000 שנה ועד לפני 6000 שנה בערך. במוזיאון אגף אתנוגרפי המציג אוסף של כלים בני זמנינו, המשמשים עד היום שבטים ואנשים ברחבי העולם, ומלמדים אותנו על טכנולוגיות עתיקות ומרתקות. מוצגי המוזיאון יוצרים יחד תמונה רחבה של העולם הקדום, ובכך מאפשרים היכרות מוחשית עם אורחות החיים של האדם הקדמון למגוון המבקרים. מי היה האדם הקדמון? כיצד הוא התקיים בעולם של טבע אורגני ואבנים? ללא מכונות ואלקטרוניקה, בלי פלסטיק ואפילו בלי בדים? כל זאת אפשר לגלות במוזיאון האדם הקדמון- מעין ברוך.
 
המוזיאון מתאים לכל גיל, ממוקם בין אטרקציות ומסלולי טיול רבים באזור.
 
שעות פתיחה: בכל יום, כולל שבתות וחגים, בין 10:00-13:30
 
*סיורים מודרכים לקבוצות בתיאום מראש ובשעות גמישות!
 
פרטים נוספים:
מוזיאון האדם הקדמון- מעין ברוך
טלפקס: 04-6954628
אתר: www.ugmp.co.il
פייסבוק: www.facebook.com/hakadmon
מייל: hakadmon@gmail.com 
 
לכתבה על אירוע בשפה גאורגית לחץ כאן 
 
 
21-01-2015

21-01-2015
פרופ' דוד לורתקיפנידזה

21-01-2015
יעל אבוקרט, מנהלת המוזיאון ומר' איציק משה

21-01-2015
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...