המיקום המצוין של גאורגיה כשיקול בהשקעות נדל"ן
 
בישראל, מאז ומעולם אהבנו את ארצות הברית של אמריקה. אבל מה לעשות, והיבשת הצפון-אמריקאית נמצאת במרחק של 12 שעות טיסה, ודורשת מאיתנו ויזה וזמן יקר. משקיעים רבים כבר למדו את הלקח, והעבירו את ההשקעות שלהם קרוב יותר הביתה. המיקום המצוין של גאורגיה הפך אותה בשנים האחרונות ליעד מבוקש בעולם הנדל"ן.
 
כשרוכשים נדל"ן, דירות, בתים, מלונות, ושטחים, מן הנהוג להיות במקום. לבקר, להכיר, לדעת מה קורה מסביב, ולא רק לעבור על נתונים יבשים בשרטוטים של מהנדסים ומודדים. גם רכישות מוסדיות ענקיות עוברות דרך הנתיב האישי, כאשר מומחים לדבר מגיעים לשטח עצמו, בין אם מדובר בבניינים או שטחים פתוחים.
 
השקעה בגאורגיה – מיקום טוב זו רק ההתחלה
 
טיביליסי, בירתה של גאורגיה, נמצאת במרחק של פחות משלוש שעות טיסה. הכניסה הנוחה למדינה, דרך עיר הבירה הגדולה והמיוחדת, הופכת את ההשקעה לנעימה במיוחד, שכן העיר מלאה באטרקציות. אוכל מעולה, מלונות מפנקים, ובילויים רבים זמינים לתיירים ומשקיעים, אשר נהנים מהמגוון המפתה.
 
מי שמחפש השקעה בטוחה, עדיף שישים את כספו ממש קרוב, במרחק נגיעה. הקרבה הגיאוגרפית מאפשרת לנו להיות עם האצבע על הדופק, לפגוש את האנשים וליצור יחסים אישיים. עסקים טובים מתבססים על אמון והכרות, והיכולת לגשת להשקעה שלך בכמה רגעים ממש היא בונוס אדיר. ובכל זאת, יש עוד יתרונות שהופכים את גאורגיה ליעד מספר אחד למשקיעים ישראלים ובינלאומיים בשנים האחרונות.
 
מיסוי, נגישות ועליית מחירים
 
שלטונות גאורגיה הלכו על כל הקופה, והחליטו להפוך את המדינה להצלחה מסחררת. לצורך הגשמת יעדיהם, הם זקוקים לכסף, וכשכסף נכנס מבחוץ, זה המהלך הטוב ביותר. עידוד משקיעים זרים להגיע למדינה הפך למטרה, והממשל הוריד את המיסים על משקיעים זרים. המיסים המינורים לזרים המשקיעים את כספם במדינה הוא פיתוי מעולה, והדבר משך משקיעים רבים.
 
הנגישות של המדינה, הרשויות, וההליכים הבירוקרטים הנוחים, כל אלו הופכים את גאורגיה לאחת המדינות הנוחות יותר להשקעה. הסרבול שבהשקעת כספים, בארץ ובחו"ל, הופך את העסק לעיתים ללא נעים. הגאורגים דאגו להקל את המהלך, שוב, לעידוד השקעה מבחוץ.
 
לסיום, המחירים הנוחים עומדים להשתנות, ותוך כמה שנים גל של פיתוח שכבר החל לגדוש ידאג להעלות אתכם למעלה. מי שמשקיע היום, יוכל, בהתאם להשקעה, לקצור רווחים רבים בטווחים שונים – מהקצר עד לארוך, ובעיקר אך לא רק, בתחום הנדל"ן.
 
מקור: אתר דוד רפאל  
 
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. מדינה מדהימה עם אין ספור הזדמנויות מני (משתמש/ת אנונימי/ת) 2014/10/08 09:09

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...