ההתפתחות של גאורגיה בשנים האחרונות וההתקרבות למערב
 
על הגבול בין יעד אקזוטי ומסתורי לבין מגנט בינלאומי למשקיעים זרים, ניצבת גאורגיה ומבטה לעבר העתיד. הגוש המזרחי השמרני עיכב מעט את התפתחותה, אך החופש השורר במדינה המפתחת יצר גל של התעוררות וכמיהה למערב, לצמיחה, לנוחות, ולאיכות החיים.
 
אחד הדברים המאתגרים ביותר בחייו של משקיע בינלאומי הוא הביקורים התכופים בחו"ל. בין נסיעה משעממת למדינה זהה או דומה למדי, ועד להצצות לתרבויות שונות ומסתוריות, המנעד הרחב מאפשר מגוון, ובין אכזבה להפתעה החיים מעניינים.
 
גאורגיה היא מאותם היעדים שכל קניין או שליח-מחקר ישמח למצוא ברשימת היעדים השנתיים שלו. מדינה מרהיבה, עם נופים מהממים, אוכל מפנק, והכנסת אורחים. כל אלו מלווים את דרכו של המשקיע הנבון, בעודו מוצא את עצמו מול השקעות מפתות, בייחוד במדינה שנמצאת בתהליך התפתחות ושגשוג.
 
תזמון זה הכול בחיים
 
מערכות היחסים העסקיות של גאורגיה הולכות ומסתעפות, וכמות העסקים הבינלאומיים שמתרחשת במדינה הופכים אותה לנקודת עניין בינלאומי חשוב. בין מזרח למערב, ניצבת מדינה מיוחדת עם שלל עצום של הזדמנויות לא מנוצלות. ההתקרבות המאיצה לתרבות המערב גוררת אחריה את כל האפקטים המוכרים לנו כל-כך, משום היותנו ישראלים.
 
עלייה במחירים, קפיצות רגעיות ועליות מתונות אך עיקשות במחירי הנדל"ן, ושגשוג של כולם, ממעמד הביניים ועד לאלפיון העליון. מי שיודע לעשות אחת ועוד אחת, זיהה כבר לפני כמה שנים את המהלך ההיסטורי המתרחש בגאורגיה. הדברים זזים – מהלכים פוליטיים, כלכליים, וחברתיים, מזיזים את המדינה לעבר המערב, והשינוי הופך אותה לנקודת ההשקעה המושכת בעולם. עכשיו זה הזמן, ומי שמשקיע היום, ויפה שעה אחת קודם, יזכה להיות אחד מאלו שנהנים מפירות השינוי הרחב.
 
עליה בתנאים – של כולם
 
אם יש לכם סכום כסף בצד, אפילו סכום לא גבוה, גאורגיה פתוחה בפניכם. השקעה חכמה מקפיצה את המקומיים ברמת החיים, בצורה שאנחנו, הרגילים בחיי המערב, קשה לפעמים לזיהוי. השקעה זו מניעה את גלגלי התעשייה המקומית, ועוזרת לאוכלוסיה הצמאה להתפתחות ומודרניזציה לעשות את המהלך וליהנות מחיים טובים יותר, בריאים יותר וארוכים יותר.
 
הדחיפה שלהם לעבר איכות החיים היא קרש הקפיצה באיכות החיים שלנו, ובמשחק הזה אין מפסידים. כל המערכות המקומיות בגאורגיה מכוונות לצמיחה ופיתוח, ומי שמצטרף למרוץ למערב ותורם את חלקו בתנועה הכללית, יזכה לפרסים בהמשך, מהסוג שהופך אתכם מאמידים לעשירים, או ממעמד בינוני לבינוני גבוה.
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...