שלום שי מייסד חברת "דונה" - פרופיל אישי

ראשי >אנשים ...>שלום שי מייסד חברת "דונה" - פרופיל אישי
שלום שי מייסד חברת "דונה" - פרופיל אישי
 
נטלה ושלום שי – בעלי חברת "דונה", חברה להנדסה ובנין בע"מ, נולדו בעיר אוני שבחבל ראצ'ה, בגאורגיה. בשנת 1978 עלו ארצה עם תינוק בן שנה וחצי, ובארץ נולדו שלושה ילדים נוספים.
 
שמעון – עם תואר במינהל עסקים ובמאי קולנוע, אילנית – עורכת דין, עם תואר שני בכלכלת עסקים, ניהלה את המחלקה המשפטית של דונה ובימים אלה היא יוצאת לדרכה העצמאית, "אילנית שי פרבר - משרד עורכי דין", משה – מוסיקאי, עם תואר בהנדסת סאונד וגבריאלה – לאחר שרותה הצבאי, מתכננת את המשך דרכה. נטלה ושלום התברכו בחמישה נכדים מתוקים.
 
שלום רכש בטביליסי השכלה גבוהה ועלה לארץ עם דיפלומה של מהנדס בנין, במשך כשנתיים הוא עבד כמהנדס בניין שכיר ובשעות הערב עבד כשומר, כדי להשלים הכנסה.
 
נטלה למדה הוראה בארץ ועסקה בה כעשר שנים, לאחר מכן, בשנת 1994, הצטרפה לחברת דונה ועסקה במגוון תפקידי ניהול, בין היתר, כיום – בשיווק פרויקטים של החברה בגאורגיה.
 
עד שנת 1991, שלום עסק בשיפוצים קטנים, לאחר מכן בנה גני ילדים ובתי ספר.
 
בשנת 1991 נוסדה חברת "דונה".
 
עוד 20 שנה חולפות ועכשיו כבר 2011. שלום מתכנן למכור השנה כ-1,300 יחידות דיור, מספר שאם יתממש יהפוך את דונה לאחת מחמש חברות הבנייה למגורים הגדולות בארץ לצד תדהר (1,500-1,700 יח"ד מתוכננות), שיכון ובינוי (1200 יח"ד), רוטשטיין (1,173) ואפריקה מגורים (700).
 
המשרדי חברה ממוקמים בירושלים, במגדל דונה, פרויקט של החברה. לא בכדי ישנה תחושה כאילו חברת דונה צצה משום מקום. בשקט בשקט והרחק מעין התקשורת היא צמחה בשנים האחרונות במאות אחוזים, וזה בזמן שהחברות הגדולות ליקקו פצעים מהמשבר, מימשו נכסים והיססו לגשת למכרזים, ועם ישראל כולו היה עסוק בטרנד המכונה קבוצות רכישה.
 
בזמן שהחברות הגדולות גייסו כסף מהציבור בהיקפים גדולים, דונה לא גייסה גרוש מהציבור, עשתה שימוש במקורות עצמיים או בהלוואות מבנקים.
 
מתחילת שנת 2009 ועד לקיץ 2010 זכתה דונה במכרזים לבניית 923 יחידות דיור בהיקף כספי של כ-800 מיליון שקל. השנה היא מתכננת למכור דירות במודיעין, בפתח-תקווה, בתל-אביב, בירושלים ובערים נוספות. שמונה מתוך 12 פרויקטים, מדווח שי, כבר בבנייה. אסטרטגיית החברה היא לשווק דירות במחירים "עממיים", כלשונו - בין 1.2 ל-1.4 מיליון שקל. "אנחנו הרי מתעסקים בצורך קיומי".
 
השנה הנוכחית, 2014, החברה בונה ומשווקת כ 1,850 יח"ד .

חברת "דונה פאלאס" בונה פרויקטים בינלאומיים כמו בגאורגיה בעיר הבירה, טביליסי, שני פרויקטים יוקרתיים למגורים, הכוללים דירות בנות 2, 3, 4 חדרים מרווחות. לפרטים נוספיף לחץ כאן

מערכת האתר מאחלת הצלחה לחברת "דונה"
 
רקע על חברת "דונה"
דונה חברה להנדסה ובנין בע"מ, היא חברה יזמית וקבלנית בתחום הנדל"ן, בעלת הסיווג הגבוה ביותר הניתן לחברות קבלניות על ידי משרד הבינוי והשיכון. החברה נוסדה בשנת 1991 על ידי המהנדס שלום שי, קבלן ויזם, בעל ידע מקצועי וניסיון רב בענף הבניה, מזה כ- 30 שנה.
 
דונה בנתה ובונה מגוון של פרויקטים, הכוללים אלפי יחידות דיור למגורים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומבני ציבור. שכונות המגורים והמבנים של חברת דונה, מפארים ערים וישובים רבים כגון: מודיעין, מעלה אדומים, ירושלים, בית שמש, אלעד, ביתר, לוד, קריית גת, יד בנימין ועוד, החברה ממשיכה להתפתח ולבנות באזורים נוספים כגון: תל-אביב, פתח-תקווה, יבנה, ירושלים, צור יצחק ושערי תקווה.
 
חברת דונה הינה חברה משכנת בעלת גב כלכלי איתן והיא נהנית מצמיחה כלכלית מתמדת. החברה מעסיקה את מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע לבניית דירות בתכנון איכותי ופרקטי הנותן מענה לצרכי הלקוח ולהנאתו המרבית. עובדי החברה גאים ביכולתם לתת יחס אישי וחם לכל אחד מרוכשי הדירות, תוך מתן תשומת לב מרבית לטובתו של הלקוח. החברה מלווה את הדייר במשך שנים ומקפידה על שירות מעולה גם לאחר שהדירה נמסרה לדייר. חברת דונה מוכרת בזכות אמינותה, מקצועיותה ואיכות הבניה שלה שהיא ללא פשרות, עמידתה בלוחות זמנים ואלפי לקוחותיה המרוצים.
 
 
 
 
 
הוספת תגובה

2 תגובות לכתבה
2. התנהלות פשוט לוקה בחסר שלומי (משתמש/ת אנונימי/ת) 2020/10/22 11:42
1. חברה פח עם מנהלי פרויקטים מהאשפתות. מהנדס בנין (משתמש/ת אנונימי/ת) 2020/09/09 15:47

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...