שלום שי מייסד חברת "דונה" - פרופיל אישי
 נטלה ושלום שי – בעלי חברת "דונה", חברה להנדסה ובנין בע"מ, נולדו בעיר אוני שבחבל ראצ'ה, בגאורגיה. בשנת 1978 עלו ארצה עם תינוק בן שנה וחצי, ובארץ נולדו שלושה ילדים נוספים.
 שמעון – עם תואר במנהל עסקים, במאי קולנוע, בעלים של בית ספר למוזיקה ויזם בתחומי תמ"א למגורים בתל אביב. אילנית – עורכת דין, עם תואר שני במנהל עסקים, ניהלה בעבר את המחלקה המשפטית של חברת דונה וכיום היא הבעלים של משרד עו"ד במודיעין: "אילנית שי פרבר - משרד עורכי דין" ובמקביל משמשת גם כמנכ"ל חברת הנכסים של דונה: דונה שי נכסים בע"מ. משה – מוסיקאי, עם תואר בהנדסת סאונד וגבריאלה – מטפלת רגשית באמצעות בעלי חיים. נטלה ושלום התברכו בשמונה נכדים מתוקים.
 
שלום רכש בטביליסי השכלה גבוהה ועלה לארץ עם דיפלומה של מהנדס בנין, במשך כשנתיים הוא עבד כמהנדס בניין שכיר ובשעות הערב עבד כשומר, כדי להשלים הכנסה.
 
נטלה למדה הוראה בארץ ועסקה בה כעשר שנים, לאחר מכן, בשנת 1994, הצטרפה לחברת דונה ועסקה במגוון תפקידי ניהול, בין היתר, כיום – בשיווק פרויקטים של החברה בגאורגיה.
 
עד שנת 1991, שלום עסק בשיפוצים קטנים, לאחר מכן בנה גני ילדים ובתי ספר.
 
בשנת 1991 נוסדה חברת "דונה".
 
במשך כ-30 השנים האחרונות בנתה ובונה דונה שכונות רבות בכל רחבי הארץ והעולם עם אלפי יחידות דיור, מרכזים מסחריים ובנייניי משרדים במקומות שונים.
חברת דונה נמצאת היום בחוד החנית של חברות הנדל"ן למגורים בישראל והיא מובילה בתחומים רבים את השוק קדימה. עד כה בנתה דונה בערים שונות בכל רחבי הארץ: עפולה, חריש, ראש העין, מודיעין, אשקלון, בית שמש, אשדוד, ירושלים, קרית גת ועוד.. בשנת 2020 מכרה החברה מספר שיא של 1,219 יחידות דיור ברחבי הארץ.
נכון להיום באזור ירושלים תכננה ובנתה דונה כ-1,900 יח"ד, באזור הדרום מעל 3,000 יח"ד, באזור הצפון כ-2,000 יח"ד, באזור מודיעין כ-4,000 יח"ד ושאר אזור המרכז עוד כ-2,000 יח"ד נוספות. מעטות החברות שבנו בארץ בשנים אלו כמות כזו של כ-13,000 יח"ד, לצד עוד מבני מסחר ומשרדים נוספים בארץ ובעולם.
 
משרדי החברה שהיו ממוקמים בירושלים, במגדל דונה שנמצא בגבעת שאול, עברו לאחרונה למשכנם החדש בעיר מודיעין. במרכז העיר החדש בנתה דונה מבני מסחר ומשרדים חדשניים בעיצוב ייחודי ובהחלטה אסטרטגית רוכזו כל זרועות החברה לבנין "דונה 1" במרכז מודיעין. המשרדים ממוקמים בקומה ייעודית של כ-2,000 מ"ר ומכילים את מחלקות הנה"ח, שיווק, ספקים וקבלנים, ביצוע, רישוי ותכנון, מחלקת דיירים והנהלה ראשית.
 
לחברה זרועות וחברות במקומות נוספים בעולם, ברומניה, גיאורגיה ועוד. חברת "דונה פאלאס" בונה היום פרויקטים בינלאומיים גם בגאורגיה בעיר הבירה, טביליסי. המתחם כולל שני פרויקטים יוקרתיים למגורים, הכוללים דירות בנות 2, 3, 4 חדרים מרווחות. לפרטים נוספים לחץ כאן

מערכת האתר מאחלת הצלחה לחברת "דונה"
 
רקע על חברת "דונה"
דונה חברה להנדסה ובנין בע"מ, היא חברה יזמית וקבלנית בתחום הנדל"ן, בעלת הסיווג הגבוה ביותר הניתן לחברות קבלניות על ידי משרד הבינוי והשיכון. החברה נוסדה בשנת 1991 על ידי המהנדס שלום שי, קבלן ויזם, בעל ידע מקצועי וניסיון רב בענף הבניה, מזה כ- 30 שנה.
 
דונה בנתה ובונה מגוון של פרויקטים, הכוללים אלפי יחידות דיור למגורים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומבני ציבור. שכונות המגורים והמבנים של חברת דונה, מפארים ערים וישובים רבים בכל רחבי הארץ מצפון לדרום. החברה ממשיכה להתפתח ולגשת בכל עת למכרזים ורכישה של קרקעות כהמשך למדדי ההצלחה של החברה.
 
חברת דונה הינה חברה משכנת בעלת גב כלכלי איתן והיא נהנית מצמיחה כלכלית מתמדת. החברה מעסיקה את מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע לבניית דירות בתכנון איכותי ופרקטי הנותן מענה לצרכי הלקוח ולהנאתו המרבית. עובדי החברה גאים ביכולתם לתת יחס אישי וחם לכל אחד מרוכשי הדירות, תוך מתן תשומת לב מרבית לטובתו של הלקוח. החברה מלווה את הדייר במשך שנים ומקפידה על שירות מעולה גם לאחר שהדירה נמסרה לדייר. חברת דונה מוכרת בזכות אמינותה, מקצועיותה ואיכות הבניה שלה שהיא ללא פשרות, עמידתה בלוחות זמנים ואלפי לקוחותיה המרוצים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...