ראש הממשלה: "מצדיע לתושבים ולמנהיגים בדרום"

ראשי >כתבות מבזקים>צוק איתן>ראש הממשלה: "מצדיע לתושבים ולמנהיגים בדרום"
ראש הממשלה: "מצדיע לתושבים ולמנהיגים בדרום"
 
במסגרת הביקור שלו באשקלון, נפגש ראש הממשלה, בנימין נתניהו, גם עם חיילים פצועים המאושפזים בבית החולים 'ברזילי'. "זכינו למנהיג הנכון בזמן הנכון", אמר לו ראש העירייה, איתמר שמעוני.
 
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בחר לכנס היום באשקלון 50 ראשי רשויות מכל רחבי הארץ, במטרה להטות להם אוזן קשבת, לשמוע על מצוקות ולבחון מקרוב כיצד הם מתמודדים עם המציאות הבלתי אפשרית הזו.
 
 
 בתמונה: ראש הממשלה, נתניהו, עם ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני ומשנהו שבתאי צור.
צילום: אייל אסרף, דוברות עיריית אשקלון
 
את המפגש פתח ראש העירייה, איתמר שמעוני, שאמר: "כבוד גדול לנו שאתה מגיע לעירנו במיוחד בעת הזאת. זכינו למנהיג הנכון בזמן הנכון ובמלחמה הכי קשה שאנחנו מנהלים, ככל שמתקדמים צעד ועוד צעד מבינים עד כמה קשה המערכה הזאת. יש לנו חוסן לאומי נהדר, אני מרגיש זאת בתושבים ואין ספק שהמנהיגות שלך עוזרת לנו להתנהל בקור רוח ובסובלנות. יש קונצנזוס שלם לגבי הנחישות שבה אתה מנהל את המערכה הזאת וברוח המפקד שאתה מקרין. בזמן שכולם מדברים איתך על הפסקת אש אתה מחכה להשלים את המטרות של המבצע. בשמי ובשם תושבי אשקלון, אוהבים אותך ומחזקים אותך".
 
ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "אני רוצה להודות לכולכם. כולכם מנהיגים בחזית. אתם עושים את זה יוצא מן הכלל. זה חלק חשוב מאוד מהמערכה. אני מבקש לחזק באמצעותכם את ידי כל אזרחי ישראל. אנחנו נלחמים מול אויב שמתחבא מאחורי אזרחים שלו כדי לירות על אזרחים שלנו. צריך להבין דבר אחד, כמה שיהיה יותר הרג של בלתי מעורבים, כך יותר טוב להם, הם רוצים להרוג כמה שיותר מתושבי עזה וזה דבר נורא, רמת הציניות והאכזריות של מרצחי החמאס גרוטסקית. הם מאמינים שככה ייבנה הלחץ הבינלאומי עלינו והאפקט של התמונות מעזה עושה את שלו. המדיניות שלי היא לייצר בהדרגה את המרחב שיש לנו כרגע לפעולה. אנחנו צריכים לנקוט מול הנשק שמכוון אלינו, אבל זה מחייב מרחב בינלאומי ועכשיו זה קיים. אין ערובה להצלחה מלאה אבל אנחנו מטפלים בזה. אני מלא התפעלות מכושר העמידה של התושבים והמנהיגות של ראשי הערים, אני מצדיע לכם".
 
בסיום המפגש ערך ראש הממשלה ביקור בבית החולים 'ברזילי', יחד עם ראש העירייה, איתמר שמעוני, שם נפגש עם חיילים שנפצעו בעזה וחיזק את ידם.
 
מקור: מערכת אשקלונים | צילום: אייל אסרף  
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...