דניאל חחיאשוילי מונה לראש מטה נגידת בנק ישראל
 
חחיאשוילי יחליף את אדי אזולאי, שמילא את התפקיד בשש השנים האחרונות, והתמנה לתפקיד ממלא מקום הדירקטור המייצג את ישראל בבנק האירופאי לשיקום ופיתוח
 
נגידת בנק ישראל, קרנית פלוג, החליטה למנות את דניאל חחיאשוילי לתפקיד ראש מטה הנגידה. חחיאשוילי יחליף את אדי אזולאי, שמילא את התפקיד בשש השנים האחרונות. אזולאי התמנה לתפקיד ממלא מקום הדירקטור המייצג את ישראל בבנק האירופאי לשיקום ופיתוח (EBRD) בלונדון.
 
חחיאשוילי החל את עבודתו בבנק ישראל לפני כ-12 שנים, באגף להערכה מוסדית של הפיקוח על הבנקים. בשנים 2013-2009 כיהן כמנהל יחידה באגף. בשנה האחרונה שימש כראש מטה הפיקוח על הבנקים וחבר הנהלת הפיקוח. בתפקידיו השונים צבר ניסיון רב בתחומי רגולציה ובנקאות, והיה שותף בהטמעת תהליכי עבודה בפיקוח על הבנקים ובמערכת הבנקאות בישראל, שנגזרו מהמשבר הפיננסי ומדרישות הרגולציה הבינלאומית.
 
לחחיאשוילי תואר ראשון בכלכלה ומשפטים ותואר שני בכלכלה ובמינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שניהם בהצטיינות. מ-2003 שימש כמרצה במרכז האקדמי לב, ומאז 2006 לימד באוניברסיטה העברית בקורסים העוסקים בכלכלת ישראל ובבנקאות.
 
נגידת בנק ישראל אמרה היום כי ניסיונו הרב והרקע המקצועי של חחיאשוילי יסייעו לו להצליח בתפקיד החדש לדבריה, "אזולאי מילא את תפקיד ראש המטה מאז 2008 בצורה יוצאת מן הכלל, בתקופה מרובת אתגרים ותחת שני נגידים – הנגיד הקודם, סטנלי פישר, ואנוכי".
 
מקור: www.themarker.com  
 
 
  
   
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...