היהלום של עולם היופי-מדי מיכאלי
 
מאות מודעות פרסומיות ושלטים מבטיחים להפוך אותנו ליפים, אך מאחורי הפרסום מסתתרים מכוני יופי נדושים שכל מרכולתם, במקרה הטוב, היא קרמים רגילים. בלי לדבר כבר על כך שאנחנו ממש ממש לא רוצים להיראות כמו בעלי אותם המכונים.
 
מדי מיכאלי היא לא רק בעליה ומנהלת של קליניקת הבוטיק הקוסמטי בראשון לציון, אלא היא דוגמא ליופי מופתי, כוכב אמיתי, שבא לך ללמוד ממנה ולהידמות לה.
 
מדי – אשת עסקים מוצלחת, אישה מאושרת ואם לשלושה; יותר מעשר שנות חייה היא בילתה באוסטריה ובהונגריה, שם רכשה השכלה אקדמית בכלכלה ומנהל עסקים; כמו כן, היא הפכה למומחית בתחום שיקום העור. התוצאה של המיומנויות, הידע והשאיפות היא הקליניקה שלה – גן העדן ליופי, בו מדי משחקת תפקיד ראשי. 
בקליניקה של מדי נערכים תהליכים מגוונים ביותר, מכיוון שיופי מצריך טיפול במישור רחב ביותר: למישהו יש בעיה של עור, האחר זקוק לשקם אותו. והתוצאות של הביקור בקליניקה הן לא רק ההישג, אלא גם חיוך, בריאות, ואפילו אושר אישי של הפציינטים.
 
מדי עובדת רק עם המובילים בעולם האסתטיקה והיופי. זה קשור לא רק לשיטות ותכשירים, אלא גם לציוד חדיש ביותר ששימוש בו מבטיח תוצאות מדהימות  בטיפול בחטטת, פיגמנטציה, רגישות גבוהה של עור ונוסף  על כך גם בטיפול בתחום אנטי-איג'ינג ,משמע  שלעור פנים, צוואר, גוף וידיים מחזירים צעירות ,גמישות  ויופי.
 
בקליניקה עובדים מומחים קוסמטיקאים ורופאים מקצועיים ברמה גבוהה. בקליניקה מדי מיכאלי אפשר להחזיר את היופי בלי עזרת האזמל :שיטות של המכשירים החדישים ביותר  מאפשרות לתקן כתמים ללא התערבות ניתוחית-  גלי רדיו ממריצים ייצור הקולגן בעור ומשקמים את רקמות העור. כתמים נעלמים, עור נעשה גמיש. 
                                                                                                                              
מי שרוצה הסרת שיער על הגוף לצמיתות אנחנו ממליצים תרפיה אלוס -  הטיפול המתקדם ביותר באפילציה,  שמיישמים אותו בקליניקה מדי בהצלחה. טיפול זה מאפשר הסרת שיער לצמיתות עכשיו וכבר אין הבדל בין בלונדיניות וברונטיות (צריך לציין שלפני שיטת אלוס הסרת שיער בהיר הייתה פחות יעילה מאשר של שיער כהה). מכשיר אלוס חולל שני סוגי  האנרגיה - של לייזר ושל אור, שהם הורסים זקיק שערה ללא תלות בצבע העור וצבע שיער של פציינטית.                         
                                                                             
כל זה, רק חלק קטן של יופי שאותו מבטיחה מדי מיכאלי בקליניקה שלה. ליופי, כמו ליהלום יש  הרבה דפנות
וכל אחד מהם זקוק במבט נפרד ובטיפול אישי. בקליניקת הבוטיק, בקליניקת היהלום מדי מיכאלי יודעים איך לקרב את היופי האישי שלכם לשלמות.
 
חפשו בפייסבוק medi.michaeli
כתובת: רחוב הרצל 110/3 ראשל״צ , טל: 972-50-2901111
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. בהצלחה אברהם (משתמש/ת אנונימי/ת) 2014/02/12 20:38

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...