תיירות חורף בגאורגיה

ראשי >תיירות בגאורגיה>תיירות חורף בגאורגיה
תיירות חורף בגאורגיה 
 
 
הרים המושלגים בגאורגיה מושכים תיירים אוהבי סקי רבים בחודשי החורף.
באקוריאני (Bakuriani) וגודאורי (Gudauri) הם אתרי סקי באזור הררי יפהפה.
 
בבאקוריאני ( Bakuriani ) ובגודאורי ( Gudauri )  התושבים מתפרנסים מחקלאות, מעיבוד עצים ומאירוח מבקרים.
 
בגאורגיה (גרוזיה) יש שני אתרי סקי בסטנדרטים בינלאומיים: גודאורי ובאקוריאני. האתר בגודאורי שוכן בגובה 2,000 מטרים, מרחק כשעתיים נסיעה צפונה מן הבירה טביליסי. המרחק הקצר הזה והגישה הנוחה יחסית לאתר הופכים אותו לפופולרי ביותר במדינה. די להתבונן בתנופת הפיתוח הנמרצת בגודאורי בימים אלה ולהבין שתושבי המקום מצפים שיזכה לפופולריות גדולה בשנים הקרובות.
 
כיום פועלות באתר שתי מעליות סקי ואת האטרקציה הגדולה ביותר מספק מסוק גדול, שמוביל קבוצות של 40 גולשים למרומי פסגות סמוכות, משם הם יכולים לגלוש בחזרה לגודאורי בבדידות ובתנאי גלישה שאפשר רק לחלום עליהם. ההבטחה האולטימטיווית לגולשי סקי - "מדרונות בתוליים מכוסים שלג שאיש לא גלש בו" - היא הבטחה מעשית ובסיסית למדי באזור זה.
 
בגודאורי פועלים מלון אחד ("גודאורי ספורט הוטל", 120 חדרים, בדרגת ארבעה כוכבים) ויותר מ-20 פנסיונים ובתים פרטיים שמארחים בתנאים משפחתיים ובמחירים נמוכים יחסית למלון.
גודאורי גם עשויה לשמש בסיס לנסיעות צפונה, אל אזור הר הקאזבגי, אחת הפסגות הגבוהות והיפות ברכס הקווקז, שמתנשאת לגובה של יותר מ-5,000 מטר. כבר באוקטובר כוסו בשלג עמוק העיירה קאזבגי והכפר גרגטי הסמוך אליה, שניהם בגובה 1,800 מטר.
 
חדש - גולשים מנוסים שיוצאים מדי שנה לחופשת סקי בוודאי יעידו על כך שלפעמים זה מתחיל לשעמם. כבר אין הרבה אתגרים, המסלולים הקשים כבר לא כל כך קשים, והריגוש כבר לא אותו ריגוש. בעיקר בשביל הגולשים האלו המציאו את ההלי-סקי (Heli-skiing או Heliski) - גלישה בפסגות של שלג אבקתי בתולי אליהן מגיעים בעזרת מסוק.
 
* טיולים קבוצות,
* טיולי הרפתקאות,
* טיולי משפחות ועוד.
* שירותי מדריכים דוברי שפה גאורגית, אנגלית ורוסית.
 טיול לגרוזיה, טיול לגאורגיה, תיירות, טיול לגיאורגיה, טיולים לגרוזיה, גרוזיה,גאורגיה,גיאורגיה
קבוצה הכוונה מעל 4 מטיילים, עלות הטיול - אטרקטיבי מאוד.
 
ליצירת קשר  meker57@gmail.com  
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...