הקשרים העסקיים בין גאורגיה וישראל יהיו ללא מתווכים
איציק משה, יו"ר לשכת העסקים ישראל גאורגיה הודיע בראיון עם "מדיהניוס" לגבי פורמט חדש וישיר בקשרים העסקיים העתידיים, וציין שבדרך פעילות זו נוכל לקדם את יחסי המדינות.
 
לאחרונה בגאורגיה אנו עדים לתופעה גודלת של הרצון לשיתוף הפעולה העסקי ולכן אגוד לשכות המסחר של ישראל בשיתוף הפעולה עם לשכת העסקים ישראל גאורגיה החליטו על שתוף הפעולה לקיום קשרים ישירים בין אנשי העסקים הישראלים לאנשי העסקים הגאורגים. הדבר יקרה באמצעות אתר אינטרנט של הלשכה שייכנס לפעילות בחודש נובמבר.
 
באתר זה יתפרסמו גם מכרזים באונליין וכן יפורסם דו"ח סוציואקונומי אחת  לחודש. בראיון לתקשורת ציין איציק משה שייתכן ומספר קטן של מתווכים ייפגעו מיוזמה זו, אך החשיבות ביחסי המדינות היא גדולה יותר מאשר אינטרסים מסחריים של מתווכים.
 
באתר זה יוצגו פרויקטים של ישראלים שנמצאים בעבודה והחברות הישראליות והמקומיות יזכו הרצאות בתרבות העסקית דבר שהוא הכרחי להצלחה בהתחלת הפעילות במדינה חדשה בכלל ובגאורגיה בפרט.
 
לשכת העסקים כבעבר, תמשיך בשירותים של ייעוץ משפטי, כלכלי, בדיקה ראשונית לשוק והכוונה בחינם, לחברות הישראליות שירצו לפעול בגאורגיה.
 
איציק משה הביע תודה לאגוד לשכות המסחר של ישראל על התמיכה בקשרים הכלכליים בין ישראל וגאורגיה ועל התמיכה בפעילות הלשכה מעל 15 שנה.
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...