למעלה מי 9000 ספורטאים מכל חלקי העולם התקבצו בישראל ועמם 2170 ספורטאים ישראליים מתוכם 98 ספורטאים וספורטאיות שייצגים את ענף הקראטה והתאחדות הקראטה בישראל בתחרויות המכבייה ה -19 .
 
המשלחות שהגיעו מכל היבשות מצפון אמריקה מאירופה מדרום אפריקה מאסיה ומאוסטרליה אתם מייצגים כ80 מדינות ,אבל מעל לכל הם מייצגים עם אחד, יחיד ומיוחד – עם ישראל. 
 
המכבייה חייה ועם ישראל חי! 
 
קוראים יקרים 
ברצוני לשתף אתכם בסיפור אישי. כילד עליתי לארץ מברית המועצות לשעבר וכיום היא מדינת גאורגיה העצמאית. בילדותי נכספתי לקראטה פה בארצנו, כספורטאי ייצגתי את מדינת ישראל כ15- שנה באליפויות ארציות ובינלאומיות ואף שימשתי כמאמן נבחרות לאומיות כ-15 שנים. היום אני כיו"ר איגוד הקראטה בישראל מביט בכל הספורטאים הצעירים ורואה את אותו הניצוץ הנכונות ואהבה ,אני מלא גאווה ונרגש לראותם חדורי מוטיבציה ואיתם רוח ספורטיבית אמיתית שיכולה למנף ולמתג את ההישגים בספורט הישראלי ובעולם כולו אם רק ייצגו את מדינת ישראל. לכן, יש לי בקשה, מאחינו ומאחותנו האורחים מהתפוצות תעשו מעשה אחד נוסף, לעלות לישראל ולהצטרף למשפחת ספורטאי הקראטה בישראל לא רק במשחקי המכבייה אלה - תמיד ."ישראל זה הבית של כולנו". 
 
לסיום, תודה אישית, לנשיא הקונגרס העולמי של יהודי גאורגיה מר גבריאל מירלשוילי, לועדת השופטים הארצית והעולמית של WKF ברשותו של מאסטר ג'וזפה זאקרו על תרומתכם לקידום וחיזוק ענף הקראטה בישראל, לדר' אלכס סטנברג מארצות הברית שהגיעו עם 30 ספורטאים בתחרויות המכבייה, נשיא איגוד הקראטה הגאורגי מר קאחא באסיליה ,שהגיע עם 5 ספורטאים וזכו ל-13 מדליות מסה"כ הכללי ולשאר נציגי מדינות שהגיעו לתחרויות הקראטה מהונגריה בראשותו של אדם קובצ' אלוף אירופה והעולם ,אזרבייג'ן, קובה, ונצואלה, הולנד, ארמניה, ברזיל, דרום אפריקה,אנגליה, הודו. 
ברכות חמות שלוחות, לכל מפיקי ומארגני משחקי המכבייה ה- 19, 
 
תודה אישית גם ,להנהלת הקונגרס העולמי בראשותו של אהרון אלאשוילי ,דוד באזוב ובוריס צ'אנל על תרומתכם לקידום הקראטה בישראל ,לחברי הנהלת ההתאחדות לאביב , גדעון, משה, פרדרג והוועדה המארגנת, הרקדניות מסטודיו שלקלוד דדיה, כורוגרפיה והמופעה אומנותית של תמי מיכאלי ומוריה אביטל, לחבריי, למתנדבים הרבים משה, אורלי, שבי, שמואל, אריה, ולמשפחתי היקרה. 
 
יישר כוח, עלו והצליחו 
 
דר' גבי מיכאלי - יו"ר התאחדות הקראטה בישראל 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוספת תגובה

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...