דוד בן אברהם - פרופיל אישי

ראשי >אנשים ...>דוד בן אברהם - פרופיל אישי
דוד בן אברהם - פרופיל אישי 
בינואר 2012 דוד בן אברהם ייסד סוכנות ידיעות ABRO ובמקביל התמנה לתפקיד מנכ"ל  הרשת בית ספרית חברתית "יומנים" 
 
דוד בן אברהם נולד בטביליסי שבגאורגיה (22.08.1971) ועלה ארצה בשנת 1992. נשוי לנינו ואב לדנאל, אריאל וניקול. החל משנת 1993 יחד עם משפחתו מתגורר באשקלון.
 
בעת לימודיו בבית-הספר החל להתעניין ובהמשך התאמן בהיאבקות חופשית. אחרי סיום התיכון התקבל למכון ללימודי חינוך גופני וספורט. בעל תואר B.Ed. לאחר שעלה ארצה במסגרת התוכנית "מיתר" החל להיקלט בארץ במושב נורדאו שליד נתניה. בהמשך גם הוריו של דוד עלו לישראל.
 
מיד עם עלייתו הצטרף למועדון הספורט "הפועל" בנתניה לסקציה להיאבקות חופשית ולאחר מכן הצטרף לנבחרת ארצית, אולם כעבור חצי שנה נאלץ לעזוב את תחום הספורט המקצועי ופנה לקורס חשמלאים. לאחר מכן דוד התגייס להנדסה קרבית במסגרת תוכנית לעולים (שלב ב').
 
החל משנת 1995 עבד בחברת החשמל ובכלל זה 7 שנים בתחנת הכוח ע"ש רוטנברג באשקלון משהחל את דרכו מעובד במחסן והגיע לתפקיד של ראש צוות וזכה לאות הצטיינות "עובד חרוץ".
בשנת 2001 לאחר מחלה ממושכת אביו של דוד, אברהם, הלך לעולמו. מייד לאחר מכן דוד הקים הוסטל פרטי לעולים קשישים, "בית חם", שנקרא ע"ש אביו, "בית אברהם".
בשנת 2005 דוד ייסד עמותה בשם "יד אדם לקידום" שבין מטרותיה היו: הענקת סיוע לעולים קשישים, קידום מיזמי צעירים בתחום הספורט והתרבות והן פעולות צדקה השונות. העמותה תפקדה בהצלחה רבה ועשתה לא מעט. בין היתר בתקופת מלחמת לבנון השניה באמצעות "בית אברהם" נתנה מקלט ואכסנה יותר מ-40 פליטי מיישובי הצפון.
בשנת 2007 דוד בן אברהם יזם את הקמת המועדון "מפגש דורות" שבו נפגשו אנשים צעירים עם קשישים. הפעילות התנהלה על בסיס התנדבותי בלבד. העמותה "יד אדם לקידום" מעולם לא קיבלה תמיכה כספית מספונסרים או ממוסדות המדינה.
דוד מתמיד להעלות את רמת ההשכלה באופן עצמאי. כך זכה במקום ראשון בתחרות של מנהיגים צעירים "אופק 2005" משעמד בראש קבוצת מנהיגים צעירים. מיזם ייחודי זה של קרן ברל קצנלסון סייע לגלות מנהיגים צעירים וכישרוניים מקרב העולים. רעיונותיו המקוריים ופתרונות
לבעיות הקיימות בתחום החברה, חינוך וכלכלה שגובשו על ידי הצוות של דוד והוצעו במסגרת התחרות זיכו את החבורה בפרס ראשון – נסיעה לימודית לאירלנד. (בראש חבר השופטים עמד יעקב קדמי, ראש "נתיב" לשעבר, ואחד ממשתפי התחרות היה סטס מיסז'ניקוב, שר התיירות המכהן).
בשנת 2006 דוד סיים בהצטיינות קורס בניהול עסקים ופרוייקטים חברתיים וטכניים (מטעם משרד התמ"ת).
בשנת 2008 סיים בהצטיינות קורס במדע המדינה ועיתונאות מטעם איגוד התקשורת והעיתונות בישראל (ע"ר).
בשנת 2010 סיים בהצטיינות לימודי תקשורת באוניברסיטת יורק וקיבל תואר שני.
פעילות ציבורית:
החל משנת 2009 דוד בן אברהם חבר באיגוד התקשורת והעיתונות בישראל (ע"ר).
באותה שנה נבחר לכהן כיו"ר ועד ההורים של ביה"ס "כוכב הצפון" באשקלון. משמש בתפקיד זה גם היום.
החל משנת 2008 נוטל חלק פעיל בפסטיבל ארצי "לימוד". אחד ממארגני המיזם. עמד בראש צוות המתנדבים, יזם רבים מהנושאים, אשר בהמשך הדרך שימשו יסוד למיזם.
פעילות מקצועית בהווה:
בינואר 2012 דוד בן אברהם ייסד סוכנות ידיעות ABRO ובמקביל התמנה לתפקיד מנכ"ל  הרשת בית ספרית חברתית "יומנים" (www.yomanim.co.il) שמהווה חלק מתאגיד בינלאומי DNEVNIK.RU שפועל ב-8 מדינות בעולם.  בתור מנהל הסניף הישראלי של קבוצת ההחזקות נטל חלק פעיל בפיתוח ויישום מדיניות הפיתוח של התאגיד.
ניסיון בפעילות פוליטית:
במשך 15 השנים האחרונות דוד השתתף באופן פעיל במערכות הבחירות המוניציפאליות והכלליות. פעל במסגרת של כל התפקידים בעניין זה.
החל משנת 2006 חבר מרכז במפלגת ישראל ביתנו.
תחביבים: ספורט, נופש פעיל, מחקרים, אמנות, פסיכולוגיה, היסטוריה.
 
תכונות אופי: מלא תוכניות יצירה, יוזם, מכוון מטרה, מלא מרץ ואופטימיות, מכבד את המבוגרים, נאמן, מעריך חברות אמיתית.
 
 
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. שקרן !!!! Noname (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/09/26 22:14

מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...