שלום מיכאלשווילי-פרופיל אישי

ראשי >אנשים ...>שלום מיכאלשווילי-פרופיל אישי

שלום מיכאלשווילי-פרופיל אישי 

שלום מיכאלשווילי, הוא שחקן, מוזיקאי, קומיקאי ומנחה טלוויזיה ישראלי  שלום מיכאלשוילי
 
שלום מיכאלשווילי (נולד ב-19 באוגוסט 1978), הוא שחקן, מוזיקאי, קומיקאי ומנחה טלוויזיה ישראלי. מיכאלשווילי חבר בשלישיית מה קשור, לצד אסי ישראלוף וציון ברוך.

מיכאלשווילי נולד וגדל ברמלה. עוד בנעוריו חבר יחד עם חבריו ציון ברוך, אסי ישראלוף, עמוס תמם ושחר חסון לצוות בידור, שנקרא "מה קשור". במהלך שירותו הצבאי הופיע יחד עם צוות "מה קשור" במוסדות ובבסיסי צה"ל בהתנדבות. לאחר השרות הצבאי בשנת 2000 העלה יחד עם חבריו מופע בידור שנקרא, "מה קשור". לאחר כחצי שנה נפרד צוות "מה קשור" מעמוס תמם ושחר חסון.

 

בשנת 2001 החל להופיע יחד עם חבריו לשלישיית "מה קשור" בפינה קבועה בתוכנית הטלוויזיה, "יצפאן", של אלי יצפאן בערוץ HOT3.

 

בשנת 2002 הופיע יחד עם שלישיית "מה קשור" בתוכנית הטלוויזיה הקומית, "רק בישראל", לצד ארז טל ואורנה בנאי, תוכנית ששודרה בערוץ 2, באותה שנה הופיע יחד עם "מה קשור" בתוכנית הטלוויזיה, "שידורי המהפכה", לצד אסי כהן וגורי אלפי בערוץ 2.

 

בשנת 2004 הופיע עם השלישייה יחד עם שלמה גרוניך במסגרת המופע, "מה קשור שלמה גרוניך לזהו זה", במהלכו ביצעו יחד עם גרוניך שירים שכתב גרוניך לתוכנית, "זהו זה!", במהלך שנות השמונים. המופע נחל הצלחה והוביל את "פסטיבל הפסנתר" באותה שנה. בשנה זו גם הגיש יחד עם השלישייה פינה סאטירית בשם, "יוצאים לעם", בתוכנית האקטואליה "האולפן המרכזי" בערוץ 10.

 

בשנת 2005, הוציא יחד עם השלישייה את האלבום המוזיקלי, "תתנו לו צ'אנס" (שלאחר מכן תוקן ונקרא "תנו לו צ'אנס"), בהפקת דודו טסה ובהוצאת הד ארצי. האלבום כלל שירים מקוריים של השלישייה, מערכונים וקטעי קישור, ובעיקר התפרסם ממנו שיר הנושא "תתנו לו צ'אנס" שכתב והלחין ציון ברוך. לשיר צולם קליפ בהשתתפות אמנים ובדרנים רבים ,ביניהם דני רובס (שמופיע במקביל לשורה בשיר "אני לא דני רובס"), ישראל קטורזה, אדיר מילר, אסי כהן, אסי לוי, דוד ד'אור, אלי פיניש, יגאל שילון, דודו טופז (במדי אסיר) ועוד. בסוף אותה שנה השתתף עם השלישייה בתוכנית הבידור, "היכל התרבות", לצדו של אדיר מילר. התוכנית, מבית זכיינית השידור של ערוץ 2, רשת, נחלה הצלחה רבה. באותה תקופה כיכבו השלושה ב"פסטיגל - גיבורי על".

בשנת 2007 העלה יחד עם השלישייה בערוץ 2 סדרת טלוויזיה קומית, "הישראלים". מאותה שנה עד לשנת 2009 העלה עם השלישייה בערוץ HOT3 תוכנית בידור יומית, "מה קשור?". כמו כן, החל מ-2007 משחק מיכאלשווילי בסדרה "הבורר".

בשנת 2009 הופיע בסרט קירות בתור מיכאל, בכיר בארגון פשע.

 

משנת 2010 מופיע יחד עם השלישייה בערוץ 24 בתוכנית שנקראת, "מה קשור היום שעכשיו". ב-2010 החל גם להשתתף בסדרת הטלוויזיה "עספור", שמשודרת בערוץ HOT3.

 

בשנת 2011 שיחק מיכאלשווילי לצד השחקנית דניאלה וירצר בקליפ לשיר "ספרי לי" של בן דודו, הזמר והיוצר שלום מור. את הקליפ ביים נמרוד שפירא. מיכאלשווילי וחבריו לשלישיית מה קשור העלו תוכנית מערכונים בשם עם סגולה בערוץ 2. מיכאלשווילי גם גילם מספר דמויות ב"בובה של לילה", תוכנית הסאטירה של ערוץ הספורט. בנוסף, מיכאלשווילי לוהק לתפקיד בסדרה "שביתה" שמשודרת ב-yes ב-2012.

 

ב-2005 נישא מיכאלשווילי לקרן מלאכי ובשנת 2010 השניים נפרדו.

 

בקיץ 2012 הגיש את אולפן יורו 2012, ששודר לסירוגין בערוץ 10 ובערוץ 9.
 
מקור: אתר ויקיפדיה 

 
 


מבזקים

האם תבקר השנה בגאורגיה?


חיפוש


לקישורים נוספים...